Back to Open Positions

Vegyésztechnikus

Location: Budapest, Hungary

Job Description

A Tavanta Therapeutics cégcsoport fő célja, hogy új kezeléseket, hatékonyabb gyógyszereket dolgozzon ki és fejlesszen súlyos betegségben szenvedők számára. A cégcsoport magyarországi leányvállalata vegyésztechnikus munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb Feladatok, munkák:

  • Általános laborfeladatok, oldatkészítések, műszer kalibrálások, mintaelőkészítések
  • Laboratóriumi rend fenntartása
  • Berendezések és műszerek tisztítása, üzemkész állapotba helyezése
  • Minőségellenőrzés: viszkozitás, pH, szín, kioldás, szétesés, hatóanyag mennyiség, kioldódás
  • Oldat, puffer receptúrázás, dokumentálás
  • Laborműszerek használata: Kioldókészülék, pH-mérő, viszkoziméter, tabletta szétesés vizsgáló
  • Alapanyag beszállítókkal kapcsolattartás, rendelések intézése
  • Alapanyag leltár kezelés. Bevételezés, selejtezés, raktározás

Qualifications

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Pozitív személyiség, precizitás, megbízhatóság, önállóság
  • Magabiztos MS Office használat (Excel, Word)
  • Multi-tasking, terhelhetőség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Alap, közép szintű angolnyelv-tudás
  • HPLC ismeretek, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • (Teljes munkaidő – törzsidő: 8.00-15.00)

  • Apply Now

    Fields marked with (*) are required.