Back to Open Positions

Fejlesztő Analitikus – HPLC

Location: Budapest, Hungary

Job Description

Nemzetközi gyógyszeripari fejlesztő cég magyarországi leányvállalata, budapesti laboratóriumába fejlesztő analitikus munkakör betöltésére munkatársat keres az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Folyadékkromatográfiás (HPLC-DAD, HPLC-MS) mérések és kiértékelésük
  • Folyadékkromatográfiás (HPLC-DAD, HPLC-MS) módszerfejlesztés
  • Stabilitásvizsgálatok tervezésre és kivitelezése
  • Fejlesztési és minőségellenőrzési tevékenységhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Analitikai módszer kvalifikációk

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Vegyész/vegyészmérnök/gyógyszerész vagy egyéb természettudományos végzettség
  • Folyadékromatográfiás gyakorlat
  • Szóban társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • Angol nyelvű irodalmak, protokollok, összefoglalók megértése, írása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különös tekintettel az Office 365 ismeretre
  • Magas szintű MS Word és Excel ismeret
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat folyadékkromatográfiás területen
  • Szétesés és kioldódás vizsgálati gyakorlat
  • Gyógyszerformulázás terén szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat más analitikai területen
  • Termoanalitikai és/vagy XRD ismeret
  • APSD (NGI) és DDU ismeret
  • GDocP ismeret

Qualifications

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó közösség
  • Rugalmas törzsidő
  • Cafeteria
  • A végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Kutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok / szóban társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Madarász Viktor utca 47-49.

  • Apply Now

    Fields marked with (*) are required.